24 maj 2019 Durres / Konference“Breast Cancer; A Continuing Challenge”.

Titulli i aktivitetit: 24 maj 2019 Konference“Breast Cancer; A Continuing Challenge”.

Data e zhvillimit: 24 maj 2019

Vendi i organizimit: Spitali Rajonal Durres

Organizatori/ofruesi: Spitali Rajonal Durres dhe ESO

Kontakte: Email : Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa. Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa. kristiana.comashi@ srd.gov.al

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek, Infermier

Kreditet : 4.5