slogan7-al

11 maj 2019 Tirane/Konference “Vleresimi dhe menaxhimi I urgjencave mjekesore”.

Titulli i aktivitetit: 11 maj 2019 Tirane/Konference “Vleresimi dhe menaxhimi I urgjencave mjekesore”.

Data e zhvillimit: 11 maj 2019

Vendi i organizimit: Hotel Xheko Imperial, Tirane

Organizatori/ofruesi: Urdhëri i Infermierit të Shqipërisë dhe Fondacioni Shendetesor ABC

Kontakte: Tel: 00682044650 , Email : Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Infermier

Kreditet : 5