slogan7-al

4 maj 2019 Korce / Trajnim “Menaxhimi dhe performanca e profesionisteve te shendetit permes kontrollit te infeksioneve “

Titulli i aktivitetit: 4 maj 2019 Korce / Trajnim “Menaxhimi dhe performanca e profesionisteve te shendetit permes kontrollit te infeksioneve “

Data e zhvillimit: 4 – 5 maj 2019

Vendi i organizimit: Spitali Korce

Organizatori/ofruesi: QSUT

Kontakte: Tel: 0686466569 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek, Infermier, Stomatolog, Farmacist

Kreditet : 12