slogan7-al

4 maj 2019 Tirane/ Trajnim “Trauma komplekse, psikiatria dhe terapia me EMDR”.

Titulli i aktivitetit: 4 maj 2019 Tirane/ Trajnim “Trauma komplekse, psikiatria dhe terapia me EMDR”.

Data e zhvillimit: 4-5 maj 2019

Vendi i organizimit: RR e Bogdaneve pall 25 Tirane

Organizatori/ofruesi: Shoqata E.M.D.R Albania

Kontakte: Tel: 0664180520 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek Psikiater, Neurolog, Psikolog

Kreditet : 10