slogan7-al

18 maj 2019 Tirane/Trajnim “Aftesimi i komunitetit lidhur me parandalimin dhe kontrollin me te mire te Diabetit Tip 2”

Titulli i aktivitetit: 18 maj 2019 Tirane/Trajnim “Aftesimi i komunitetit lidhur me parandalimin dhe kontrollin me te mire te Diabetit Tip 2”

Data e zhvillimit: 18 maj 2019

Vendi i organizimit: Tirane

Organizatori/ofruesi: Shoqata e Femijeve dhe te Rinjve me Diabet

Kontakte: Tel: 0696919999 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek i pergjithshem, Infermier, Menaxher/Drejtor

Kreditet : 6