slogan7-al

6 mars 2019 Vlore /Seminar “Detresi dhe inkopetenca respiratore te femijet dhe infeksionet e perseritura urinare “

Titulli i aktivitetit: 6 mars 2019 Vlore /Seminar “Detresi dhe inkopetenca respiratore te femijet dhe infeksionet e perseritura urinare “

Data e zhvillimit: 6 mars 2018

Vendi i organizimit: Spitali Pediatrik Vlore

Organizatori/ofruesi: Spitali Pediatrik Vlore

Kontakte: Tel: 0692259998 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek infermier

Kreditet : 4.8