slogan7-al

18 prill 2019,Tirane/ Seminar “Menaxhimi i pacientit pas kirurgjive te medha abdominale, nje sfide per pacientin dhe stafin”.

Titulli i aktivitetit: 18 prill 2019,Tirane/ Seminar “Menaxhimi i pacientit pas kirurgjive te medha abdominale, nje sfide per pacientin dhe stafin”.

Data e zhvillimit: 18 prill 2019

Vendi i organizimit: Spitali Amerikan 3, Tirane

Organizatori/ofruesi: Shoqata AMEA

Kontakte: Tel: 0684032151 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Infermier mami

Kreditet : 3