slogan7-al

13 Prill, Tirane Uorkshop “Impakti i sistemit nbeshtetes per diagnozen mjekesore ne alergologji.Alergjia molekulare, ditari elektronik”

Titulli i aktivitetit: 13 Prill, Tirane Uorkshop “Impakti i sistemit nbeshtetes per diagnozen mjekesore ne alergologji.Alergjia molekulare, ditari elektronik”
Data e zhvillimit: 13 Prill, Tirane
Vendi i organizimit: QSUT, Sherbimi i Alergologjise dhe Imunologjise klinike,Rr. Dibres, nr 372,Tirane
Organizatori/ofruesi: Shoqata Shiptare e Alergjise, Astmes
Kontakte:  E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek , alergolog
Kreditet: 2.6