slogan7-al

25 mars 2019,Tirane/ Konference “Roli i infermieres ne menaxhimin dhe edukimin e pacienteve me semundje kronike te veshkave”.

Titulli i aktivitetit: 25 mars 2019,Tirane/ Konference “Roli i infermieres ne menaxhimin dhe edukimin e pacienteve me semundje kronike te veshkave”.

Data e zhvillimit: 25 mars 2019

Vendi i organizimit: Spitali Amerikan 3, Tirane

Organizatori/ofruesi: Shoqata AMEA

Kontakte: Tel: 0684032151 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Infermier mami

Kreditet : 3.6