slogan7-al

20 mars 2019 QSH Zall - Dardhe & Zall - Rec 2019 / Trajnim “Perdorimi i mjeteve te cantes se infermierit ne Kujdesin Paresor”

Titulli i aktivitetit: 20 mars 2019 QSH Zall - Dardhe & Zall - Rec 2019 / Trajnim “Perdorimi i mjeteve te cantes se infermierit ne Kujdesin Paresor”

Data e zhvillimit: 20, 27 mars dhe 3 prill 2019

Vendi i organizimit: QSH Zall - Dardhe

Organizatori/ofruesi: QSH Zall – Dardhe & Zall - Rec

Kontakte: Tel: 0692982630 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Infermier

Kreditet : 14.4