slogan7-al

3 mars 2019 , Korce / Trajnim “Hepatitet kronike HBC dhe HCV, trajtimi i tyre”

Titulli i aktivitetit: 3 mars 2019 , Korce / Trajnim “Hepatitet kronike HBC dhe HCV, trajtimi i tyre”

Data e zhvillimit: 3 mars 2019

Vendi i organizimit: DSHP Korce

Organizatori/ofruesi: Shoqata Kombëtare e Shëndetit Publik

Kontakte: Tel: 0694445985 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjekë, infermierë, farmacistë

Kreditet : 6