slogan7-al

8 Mars 2019/ Ostren dhe Trebisht/ Trajnim: "Grup Rishikimi ndermjet infermiereve dhe mjekeve te QSH-se Ostren dhe Trebisht/ "Perdorimi i cantes se infermierit ne Kujdesin Shendetesor Paresor"

Titulli i aktivitetit:8 Mars 2019/ Ostren dhe Trebisht/ Trajnim: "Grup Rishikimi ndermjet infermiereve dhe mjekeve te QSH-se Ostren dhe Trebisht/ "Perdorimi i cantes se infermierit ne Kujdesin Shendetesor Paresor"

Data e zhvillimit:8, 15  Mars 2019

Vendi i organizimit: Q.Sh.Ostren

Organizatori/ofruesi: Qendra Shendetesore Ostren dhe Trebisht/

Kontakte: Liridona Cani Tel: 0675483637; E-mail:oKjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve:Mjeke, Infermiere

Kreditet :14.4