slogan7-al

4 Mars 2019/ Dermenas, Fier/Trajnim: "Grup Rishikimi ndermjet infermiereve dhe mjekeve te QSH-se Dermenas, "Perdorimi i cantes se infermierit ne Kujdesin Shendetesor Paresor"

Titulli i aktivitetit:4 Mars 2019/ Dermenas, Fier/Trajnim: "Grup Rishikimi ndermjet infermiereve dhe mjekeve te QSH-se Dermenas, "Perdorimi i cantes se infermierit ne Kujdesin Shendetesor Paresor"

Data e zhvillimit: 4 - 25 Mars 2019

Vendi i organizimit:  Q.SH. Dermenas

Organizatori/ofruesi: Qendra Shendetesore Dermenas

Kontakte: Romina Peto Tel: 0695778145; E-mail :rKjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Infermiere

Kreditet :12.8