slogan7-al

4 shkurt 2019 / Perditesim per protokollet dhe standartet e terapise Antiretrovirale”

Titulli i aktivitetit: 4 shkurt 2019 / Perditesim per protokollet dhe standartet e terapise Antiretrovirale”

Data e zhvillimit: 4 shkurt 2019

Vendi i organizimit: Hotel Idea

Organizatori/ofruesi: Shoqata Shqiptare e Infektologjise

Kontakte: Tel : 0699359065 / Email: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek infektologe

Kreditet : 4