slogan7-al

22 mars 2019 “Trajnim per Ekografine Abdominale per mjeket specialiste”.

Titulli i aktivitetit: 22 mars 2019 “Trajnim per Ekografine Abdominale per mjeket specialiste”.

Data e zhvillimit: 22-23 dhe 29-30 mars, 5-6, 12-13, 19-20, 26-27 prill 2019

Vendi i organizimit: Klinika Erton Rruga Don Bosko

Organizatori/ofruesi: Albania Ultrasaund Training Klinika Erton Rruga Don Bosko

Kontakte: Tel: 0694010657 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.  Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek specialist te Shqiperise dhe Kosoves

Kreditet : 72