slogan7-al

2 shkurt 2019 Sarande/Konference “Osteoporoza dhe osteoartriti ne shendetin kockor”.

Titulli i aktivitetit: 2 shkurt 2019 Sarande/Konference “Osteoporoza dhe osteoartriti ne shendetin kockor”.

Data e zhvillimit: 2 shkurt 2019

Vendi i organizimit: Sarande

Organizatori/ofruesi: DSHP Sarande

Kontakte: Tel: 0696914776 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek familje

Kreditet : 4