slogan7-al

16 shkurt 2019 Fier. “Patologjite baze, urgjencat dhe trajtimi i tyre”.

Titulli i aktivitetit: 16 shkurt 2019 Fier. “Patologjite baze, urgjencat dhe trajtimi i tyre”.

Data e zhvillimit: 16 shkurt 2019

Vendi i organizimit: Fier

Organizatori/ofruesi: Shoqata “ Per nje Shqiperi me te Shendeteshme” FHA

Kontakte: Tel: 0682099064 e-mail : Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek dhe infermier

Kreditet : 6