slogan7-al

1 mars 2019 Tiranë/ Trajnim “Ekografia e gjirit”

Titulli i aktivitetit: 1 mars 2019 Tiranë/ Trajnim “Ekografia e gjirit”

Data e zhvillimit: 1 – 2 mars 2019

Vendi i organizimit: Klinika Erton. Rruga Don Bosko Tiranë

Organizatori/ofruesi: ALBANIAN ULTRASOUND TRAINING & Klinika Erton

Kontakte: Tel:0694010657 / 0694010657 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjeke gjinekologe dhe senologe

Kreditet : 19.2