slogan7-al

17 dhjetor 2018/ Trajnim “Patologjite gjinekologjike me te shpeshta ne primar dhe egzaminimi pelvik”

Titulli i aktivitetit: 17 dhjetor 2018/ Trajnim “Patologjite gjinekologjike me te shpeshta ne primar dhe egzaminimi pelvik”

Data e zhvillimit: 17 dhjetor 2018

Vendi i organizimit: Bibloteka AHF

Organizatori/ofruesi: Fondacioni Shëndetësor ABC

Kontakte: Tel: 0694096078 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek

Kreditet : 5.2