slogan7-al

21 dhjetor Berat 2018/ Trajnim “Procedurat higjenike. Njohja me instrumentat e mikrokirurgjikale dhe ndalimi i hemorragjise si domosdoshmeri e praktikave mjekesore”

Titulli i aktivitetit: 21 dhjetor Berat 2018/ Trajnim “Procedurat higjenike. Njohja me instrumentat e mikrokirurgjikale dhe ndalimi i hemorragjise si domosdoshmeri e praktikave mjekesore”

Data e zhvillimit: 21 dhjetor Berat 2018

Vendi i organizimit: DSHP Berat

Organizatori/ofruesi: FONDACIONI GJITHMONE PERKRAHE TEJE

Kontakte: Tel: 0697721975 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek dhe Infermier

Kreditet : 9.6