slogan7-al

8 dhjetor 2018 Tirane ”Metodat bashkekohore ne trajtimin e pacienteve me insuficence kardiake”.

Titulli i aktivitetit: 8 dhjetor 2018 Tirane ”Metodat bashkekohore ne trajtimin e pacienteve me insuficence kardiake”.

Data e zhvillimit: 8 dhjetor 2018

Vendi i organizimit: Telemjekesia, Tirane

Organizatori/ofruesi: Sherbimi i Kardiologjise II dhe Sherbimi i Kirurgjise Vazale, QSUT

Kontakte: Tel: 0673886501 e-mail : Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjekë, Infermier

Kreditet : 5