17 dhjetor 2018 Tirane “Zhvillimi dhe zbatimi i Udherrefyesve Klinike”

Titulli i aktivitetit: 17 dhjetor 2018 Tirane “Zhvillimi dhe zbatimi i Udherrefyesve Klinike”

Data e zhvillimit: 17 – 18 dhjetor 2018

Vendi i organizimit: Tirane

Organizatori/ofruesi: Qëndra Shqiptare për Popullsine dhe Zhvillimin

Kontakte: Tel: 0685737084 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek, Infermier, Mami, Menaxher/Drejtor

Kreditet : 15.6