slogan7-al

7 dhjetor 2018, Tirane / “Te njohim dhe te interpretojme EKG ne urgjence”.

Titulli i aktivitetit: 7 dhjetor 2018, Tirane / “Te njohim dhe te interpretojme EKG ne urgjence”.

Data e zhvillimit: 7 dhjetor 2018

Vendi i organizimit: QSUT Tirane

Organizatori/ofruesi: Shoqata Shqipëtare Urgjencë Mjekësore (ASTES)

Kontakte: Tel: 0682165354 e-mail : Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek, Infermier

Kreditet : 6