slogan7-al

22 dhjetor 2018 / “Etika Profesionale, anemite, parazitozat ne sherbimin paresor dhe ate farmaceutik

Titulli i aktivitetit: 22 dhjetor 2018 / “Etika Profesionale, anemite, parazitozat ne sherbimin paresor dhe ate farmaceutik “

Data e zhvillimit: 22 - 23 dhjetor 2018

Vendi i organizimit: Kryqi i Kuq Shqiptar

Organizatori/ofruesi: Kryqi i Kuq Shqiptar

Kontakte: Tel: 0692795258 / 0692304540 E-mail : Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa. Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek familje, pediater, infeksionist, hematolog, laborator Infermier, Farmacist, Menaxher /Drejtor

Kreditet : 12