slogan7-al

4 dhjetor 2018 Tirane,Trajnim “Roli i personelit shendetesor ne depistimin dhe menaxhimin e dhunes tek grate shtatezena dhe femijet”.

Titulli i aktivitetit: 4 2018 Tirane,Trajnim “Roli i personelit shendetesor ne depistimin dhe menaxhimin e dhunes tek grate shtatezena dhe femijet”.

Data e zhvillimit: 4 dhjetor 2018

Vendi i organizimit: Tirane

Organizatori/ofruesi: Fondacioni Spitalor i Nenes dhe Femijes

Kontakte: Tel: 0676095777 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.   Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Infermierë / Mami

Kreditet : 5