slogan7-al

7 dhjetor,2018 "Ankorimi skeletik ne ortodonci:Protokolle dhe mundesi te reja terapeutike"

Titulli i aktivitetit:7 Dhjetor,2018 "Ankorimi skeletik ne ortodonci:Protokolle dhe mundesi te reja terapeutike"

 Data e zhvillimit: 7, 8 Dhjetor 2018

Vendi i organizimit:Hotel Tirana Internacional

Organizatori/ofruesi: Universiteti "Aldent"

Kontakte: Tel:0693029159,  E-mail:Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve:Dentist

Kreditet : 15.6