slogan7-al

5 – 6 nentor 2018, “Kongresi i XIII i Shoqates Shqiptare te Hematologjise”.

Titulli i aktivitetit: 5 – 6 nentor 2018, “Kongresi i XIII i Shoqates Shqiptare te Hematologjise”.

Data e zhvillimit: 5 – 6 nentor 2016

Vendi i organizimit: Hotel Plaza, Tiranë

Organizatori/ofruesi: Shoqata Shqiptare te Hematologjise

Kontakte: Tel: 0674899019 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek Hematolog dhe jo

Kreditet : 12