slogan7-al

26-27 tetor 2018, Konference “Konferenca e 18 kombetare e ORL dhe kirurgjise Koke - Qafe”

Titulli i aktivitetit: 26-27 tetor 2018, Konference “Konferenca e 18 kombetare e ORL dhe kirurgjise Koke - Qafe”

Data e zhvillimit: 26-27 tetor 2018

Vendi i organizimit: Hotel Tirana Tiranë

Organizatori/ofruesi: Shoqata Shqiptare e Otorinolaringologjise Besim Zyma

Kontakte: Tel: 0692189809 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek , Infermier, Dentist

Kreditet : 7