slogan7-al

2 – 3 nentor 2018 Tirane,Trajnim “Proceset e Infermieristikes dhe menaxhimi i pacienteve ne raste te veshtira”

Titulli i aktivitetit: 2 – 3 nentor 2018 Tirane,Trajnim “Proceset e Infermieristikes dhe menaxhimi i pacienteve ne raste te veshtira”.

Data e zhvillimit: 2 – 3 nentor 2018

Vendi i organizimit: Tirane

Organizatori/ofruesi: Fondacioni Spitalor i Nenes dhe Femijes

Kontakte: Tel: 0676095777 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.   Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek, Infermierë / Mami

Kreditet : 6.9