slogan7-al

3 – 4 nentor 2018 QSH Erseke / Trajnim “Parandalimi i vuajtjeve te pacienteve dhe permiresimi i gjendjes se tyre me ane te Komunikimit Terapeutik”

Titulli i aktivitetit: 3 – 4 nentor 2018 QSH Erseke  / Trajnim “Parandalimi i vuajtjeve te pacienteve dhe permiresimi i gjendjes se tyre me ane te Komunikimit Terapeutik”

Data e zhvillimit: 3 – 4 nentor 2018

Vendi i organizimit: QSH Erseke

Organizatori/ofruesi: Qendra e Kurseve te Trajnimit te Profesionisteve te Shendetit. Tradite, Art, Shkence (TASH)

Kontakte: Tel: 0696853883 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Infermier

Kreditet : 12