slogan7-al

20 tetor 2018 Korce / Trajnim “Rritja e performances se personelit mjekesor nepermjet trajnimeve te kontrollit dhe parandalimit te Infeksioneve Nozokomiale “

Titulli i aktivitetit: 20 tetor 2018 Korce / Trajnim “Rritja e performances se personelit mjekesor nepermjet trajnimeve te kontrollit dhe parandalimit te Infeksioneve Nozokomiale “

Data e zhvillimit: 20 tetor 2018

Vendi i organizimit: Spitali Rajonal Korce

Organizatori/ofruesi: Spitali Rajonal Korce dhe Sherbimi i Infektivit QSUT

Kontakte: Tel: 0686466569 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek, Infermier, Stomatolog, Farmacist

Kreditet : 12