slogan7-al

16 Korrik 2018, Berat /Workshop “Diabeti Mellitus tip 1 dhe Diabeti Gestacional”.

Titulli i aktivitetit: 16 Korrik 2018, Berat /Workshop “Diabeti Mellitus tip 1 dhe Diabeti Gestacional”.

Data e zhvillimit: 16 Korrik 2018

Vendi i organizimit:Salla e telemjekesise Berat

Organizatori/ofruesi: Shoqata e Diabetit në Shqipëri

Kontakte: Tel: 044804342 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek pediater, obseter, familje, i pergjithshem. Infermier, shendet publik

Kreditet : 3