5 Korrik 2018/ Seminar:" Rendesia e semundjeve kardiovaskulare, endokrine dhe semundjeve te mushkrive, roli dhe rendesia kyç e mjekut te familjes ne diagnostikim trajtim dhe ndjekjen e tyre."

Titulli i aktivitetit: 5 Korrik 2018/ Seminar:" Rendesia e semundjeve kardiovaskulare, endokrine dhe semundjeve te mushkrive, roli dhe rendesia kyç e mjekut te familjes ne diagnostikim trajtim dhe ndjekjen e tyre." 

Data e zhvillimit: 5 Korrik 2018

Vendi i organizimit: Platforma e Telemjekesise "QSUT" Tirane, Spitalet rajonale : Korce, Fier, Shkoder, Vlore, Kukes, Peshkopi, Prishtine, Prizren, Kosove, Bajram Curri, Puke, Lezhe, Durres, Elbasan, Berat, Gjirokaster, Sarande.

Organizatori/ofruesi:Urdhri i Mjekeve te Shqiperise

Kontakte: Tel0692535123 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve:Mjek

Kreditet : 3