slogan7-al

7 Korrik 2018 Lushnje/Leksion “Adenopatite dhe Splenomegalite”

Titulli i aktivitetit: 7 Korrik 2018Lushnje /Leksion “Adenopatite dhe Splenomegalite”

Data e zhvillimit: 7 Korrik 2018

Vendi i organizimit: Salla e Drejtorise se Shendetit Publik, ora 09.00

Organizatori/ofruesi: Shoqata Kombëtare e Shëndetit Publik

Kontakte: Tel: 0694445985 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjeke specialist, infermier, farmacist

Kreditet : 6