slogan7-al

7 korrik 2018 , Fier / Trajnim “Hipertensioni arterial dhe Dhimbja e gjoksit”

Titulli i aktivitetit: 7 korrik 2018 , Fier / Trajnim “Hipertensioni arterial dhe Dhimbja e gjoksit”

Data e zhvillimit: 7 korrik 2018

Vendi i organizimit: Poliklinika Fier

Organizatori/ofruesi: Shoqata Kombëtare e Shëndetit Publik

Kontakte: Tel: 0694445985 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjekë, infermierë, farmacistë, shëndet publik

Kreditet : 6