slogan7-al

2, 3 maj 2018 Seminar “Sinus Lift dhe teknikat moderne te implantologjise se avancuar

Titulli i aktivitetit: 2, 3 maj 2018 Seminar “Sinus Lift dhe teknikat moderne te implantologjise se avancuar”.

Data e zhvillimit: 2, 3 maj 2018

Vendi i organizimit: Fakulteti Mjekesise Dentare

Organizatori/ofruesi: Italian Dental Education (DILO DENTAL CENTER Sh.p.k).

Kontakte: Tel: 0672009522 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.  

Kategoria e pjesëmarrësve:Stomatolog

Kreditet : 12