slogan7-al

7 dhjetor, 2018 Tirane / Trajnim “Hipertensioni dhe Kriza Hipertensive ”

Titulli i aktivitetit: 7 dhjetor, 2018 Tirane / Trajnim “Hipertensioni dhe Kriza Hipertensive ”

Data e zhvillimit:7 Dhjetor,j 2018 Tirane

Organizatori/ofruesi: Fondacioni Shëndetësor ABC

Kontakte: Tel: 042234105 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Infermier, Mjek, Dentist

Kreditet : 3

Nr i Dosjes: