slogan7-al

09-10 Maj DSHP Pukë, Trajnim“ Kujdesi Perinatal për nënën dhe fëmijën ”.

Titulli i aktivitetit: 09-10 Maj, 2018 DSHP PUKE  “ Kujdesi Perinatal për nënën dhe fëmijën ”.

Data e zhvillimit: 09-10 Maj,  2018

Vendi i organizimit: PUKE

Organizatori/ofruesi: ISHP

Kontakte: Tel: 0693322686 e-mail : Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek te sherbimit shendetesor paresor – konsultorit te gruas dhe femijes

Kreditet : 12