slogan7-al

27, 28 prill 2018 Tirane/ Konference “Infermieria klinike, kirurgjikale dhe rehabilitimi”

Titulli i aktivitetit: 27, 28 prill 2018 Tirane/ Konference “Infermieria klinike, kirurgjikale dhe rehabilitimi”.

Data e zhvillimit: 27, 28 prill 2018

Vendi i organizimit: Tirana International Hotel

Organizatori/ofruesi: Albanian University , Fakulteti Shkencave Mjekesore

Kontakte: Tel: 0692572027 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek , Infermier , Fizioterapist

Kreditet : 12