slogan7-al

31 mars 2018 Tirane / Konference ”Konferenca e XIX Kombetare e Gastroenterohepatologjisë”

Titulli i aktivitetit: 31 mars 2018 Tirane / Konference ”Konferenca e XIX Kombetare e Gastroenterohepatologjisë”

Data e zhvillimit: 31 mars 2018

Vendi i organizimit: Hotel Tirana International 

Organizatori/ofruesi: Shoqata Shqiptare e Gastroenterohepatologjisë

Kontakte: Tel: 0699527651 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek specialiste dhe te familjes

Kreditet : 5