slogan7-al

20 mars 2018 Tirane “Konsiderata diagnostike dhe te nderhyrjeve terapeutike ne anemite e moshes pediatrike dhe te adoleshences”.

Titulli i aktivitetit: 20 mars 2018 Tirane “Konsiderata diagnostike dhe te nderhyrjeve terapeutike ne anemite e moshes pediatrike dhe te adoleshences”.

Data e zhvillimit: 20 mars 2018

Vendi i organizimit: Amfiteatri FSHMT

Organizatori/ofruesi: Fakulteti i Shkencave Mjekesore Teknike UMT

Kontakte: E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Profesioniste te shendetesise

Kreditet : 3