slogan7-al

3 mars 2018 Elbasan/Seminar “Teknika dhe trajtimi infermieristik i krizes se agresivitetit gjate asistences''

Titulli i aktivitetit: 3 mars 2018 Elbasan/Seminar “Teknika dhe trajtimi infermieristik i krizes se agresivitetit gjate asistences''  

Data e zhvillimit: 3 mars 2018

Vendi i organizimit: Salla e Konferencave UNIZKM, Elbasan

Organizatori/ofruesi: Universiteti Katolik “Zoja e Këshillit të Mirë”, Elbasan

Kontakte: Tel : (054)253347 Email: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Infermier

Kreditet : 3