10 maj 2019 Tiranë “Trajnim per Ekografine Abdominale per mjeket specialiste te Shqiperise dhe Kosoves”

Titulli i aktivitetit: 10 maj 2019 Tiranë “Trajnim per Ekografine Abdominale per mjeket specialiste te Shqiperise dhe Kosoves”  

Data e zhvillimit: 10 - 11 - 17 - 18 - 24 - 25 - 31 maj 1 - 7 -8 - 14 - 15 qershor 2019

Vendi i organizimit: Klinika Erton. Rruga Don Bosko Tiranë

Organizatori/ofruesi: ULTRASOUND DIAGNOSTIC CENTER

Kontakte: Tel:0682214181 / 0694010657 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjeke te specialiteteve te ndryshme te Shqiperise dhe Kosoves

Kreditet : 72