slogan7-al

2 dhjetor 2017 Lezhe “Kurs edukimi për faktorët e rrezikut kardiovaskular dhe sëmundja iskemike e zemrës .

Titulli i aktivitetit: 2 dhjetor 2017 Lezhe “Kurs edukimi për faktorët e rrezikut kardiovaskular dhe sëmundja iskemike e zemrës .

Data e zhvillimit: 2 dhjetor 2017

Vendi i organizimit: Hotel Lissus Lezhe

Organizatori/ofruesi: Shoqata Shqiptare e Kardiologjise

Kontakte: Tel: 0682063967 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek familje, kardiolog, urgjence, neurolog , nefrolog

Kreditet : 3