slogan7-al

18 dhjetor 2017 Korce: “Lindja e pare nga nje prespektive moderne, praktike dhe njekohesisht e pershtatur me realitetin e punes se perditshme”.

Titulli i aktivitetit: 18 dhjetor 2017 Korce: “Lindja e pare nga nje prespektive moderne, praktike dhe njekohesisht e pershtatur me realitetin e punes se perditshme”.  

Data e zhvillimit: 18 dhjetor 2017

Vendi i organizimit: Materniteti Korce

Organizatori/ofruesi: Spitali Rajonal Korce

Kontakte: Tel: 0682625369 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek, infermier, Mami

Kreditet : 12