slogan7-al

9 - 10 dhjetor 2017 Tirane/ Trajnim “Crregullimet tek femijet, belbezimi, cluttering dhe mutizmi selektiv ”.

Titulli i aktivitetit: 9 - 10 dhjetor 2017 Tirane/ Trajnim “Crregullimet tek femijet, belbezimi, cluttering dhe mutizmi selektiv ”. 

Data e zhvillimit: 9 - 10 dhjetor 2017

Vendi i organizimit: Rruga e Bogdaneve Tirane

Organizatori/ofruesi: Shoqata E.M.D.R Albania

Kontakte: Tel: 0664180520 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek Psikiater, Neurolog, Logopediste, Infermier, Dentist, Farmacist dhe Psikolog

Kreditet : 9