slogan7-al

15 – 16 dhjetor 2017, Tirane/ “Manipulimet Mjekesore dhe Testet Diagnostike".

Titulli i aktivitetit: 15 – 16 dhjetor 2017, Tirane/ “Manipulimet Mjekesore dhe Testet Diagnostike".

Data e zhvillimit: 15 – 16 dhjetor 2017

Vendi i organizimit: Hotel Plazza, Tirana

Organizatori/ofruesi: Shoqata e Infermiereve te Shqiperise

Kontakte: Tel: 355 662477367 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek, Infermier

Kreditet : 12