slogan7-al

16 dhjetor 2017 Konference “Te rejat ne Menaxhimin STEMI-it dhe terapia e dyfishte antiagregante (Bazuar ne udherrefyesit e ESC)”.

Titulli i aktivitetit: 16 dhjetor 2017 Konference “Te rejat ne Menaxhimin STEMI-it dhe terapia e dyfishte antiagregante (Bazuar ne udherrefyesit e ESC)”.  

Data e zhvillimit: 16 dhjetor 2017

Vendi i organizimit: Hotel Tirana International

Organizatori/ofruesi: Shoqata Shqiptare e Kardiologjise

Kontakte: Tel: 0675141274 e-mail : Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek kardiolog, kardiokirurg, urgjence, internist, reanimator, vazal, neurolog, familje, Infermier

Kreditet : 6