slogan7-al

27 tetor 2017 Leksion ”Tumoret e gjirit”.

Titulli i aktivitetit: 27 tetor 2017 Leksion ”Tumoret e gjirit”.

Data e zhvillimit: 27 tetor 2017

Vendi i organizimit: Spitali Salus Tiranë

Organizatori/ofruesi: Spitali Salus Tiranë

Kontakte: Tel: 0662053180 e-mail : Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek specialist dhe Mjek familje imazherist dhe kirurg

Kreditet : 3