slogan7-al

27 - 28 tetor 2017, Vlore Trajnim "Ndermjetesimi/Menaxhimi ne vendin e punes dhe etika ne komunikimin administrativ"

Titulli i aktivitetit: 27 – 28 tetor 2017, Tirane Trajnim "Ndermjetesimi/Menaxhimi ne vendin e punes dhe etika ne komunikimin administrativ"  

Data e zhvillimit: 27 – 28 tetor 2017

Vendi i organizimit: Vlore, Instituti Profesional “Adhami”

Organizatori/ofruesi: Instituti Profesional “Adhami”

Kontakte: Tel: 0672004854 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek, Infermier, Menaxher/Drejtor, Dentist, Farmacist

Kreditet : 6